Apmokėjimo būdai

Užsakymo apmokėjimo būdas pasirenkamas „Jūsų užsakymo“ lange, prieš tai pasirinkus norimas pirkti prekes ir pageidaujamą pristatymo būdą.

Apmokėti už prekes galima trimis būdais:

1) Apmokėti internetu,
2) Grynaisiais pinigais,
3) Bankiniu pavedimu.

Pasirinkus mokėjimo būdą „Apmokėjimas internetu“, Jūs būsite nukreipiami į elektroninės bankininkystės sistemas.
Būdas „Apmokėjimas internetu“ gali būti naudojamas pasirinkus visus prekių pristatymo būdus: „Pristatykite man“ (Lietuvos paštu ir per kurjerį), „Atsiimsiu parduotuvėje“ (salone Kaune ir salone Vilniuje) bei „Pristatykite kitur“ (Lietuvos paštu ir per kurjerį).
Užsakymas pradedamas vykdyti gavus apmokėjimą.

 

Mokėjimo būdas „Grynaisiais pinigais“ galimas pasirinkti, kai prekes ketinama atsiimti patiems „e-hummel.lt“ partnerių salone Kaune (Šiaurės pr.3A, Kaunas) ar Vilniuje (Olimpiečių g. 17, Vilnius).
Užsakymas pradedamas vykdyti iš karto po užsakymo patvirtinimo. Prekės pristatomos į saloną Kaune ir Vilniuje, o Jūs informuojami el.paštu ir telefonu.Neatsiėmus užsakymo per 5 darbo dienas po pranešimo apie paruoštą užsakymą gavimo, užsakymą atšauksime.

 


Pasirinkus mokėjimo būdą „Bankiniu pavedimu“, „e-hummel.lt“ sistema sugeneruos ir išsiųs į Jūsų nurodytą el.pašto dėžutę sąskaitą bankiniam apmokėjimui.
Būdas „Bankiniu pavedimu“ gali būti naudojamas pasirinkus visus prekių pristatymo būdus: „Pristatykite man“ (Į paštomatą ir per kurjerį), „Atsiimsiu parduotuvėje“ (salone Kaune ne išpardavimų metu) bei „Pristatykite kitur“ (Lietuvos paštu ir per kurjerį).
Apmokėkite užsakymą per 5 darbo dienas. Neapmokėjus, užsakymą atšauksime.
Užsakymas pradedamas vykdyti gavus apmokėjimą.

 

 

Iškilus kokių nors klausimų, susisiekite su „e-hummel.lt“ konsultantais el. paštu e-hummel@hummel.lt arba telefonu +370 67997334